1973

Poszukiwany, poszukiwana (1973) [Lektor PL]
7.6
[Lektor]

Poszukiwany, poszukiwana (1973) [Lektor PL]

Stanisław Maria Rochowicz (Wojciech Pokora) jest pracownikiem muzeum. Pewnego dnia okazuje się, że z magazynu zniknął jeden z obrazów. Milicja ...
Amerykańskie graffiti (1973) [Lektor PL]
7.5
Full HD[Lektor]

Amerykańskie graffiti (1973) [Lektor PL]

Grupa maturzystów i ich ostatnia noc w rodzinnym mieście przed nieuchronnym wyjazdem na studia. Jeden z pierwszych filmów Georga Lucasa.
Żądło (1973) [Lektor PL]
8.3
Full HD[Lektor]

Żądło (1973) [Lektor PL]

Ameryka w czasach Wielkiego Kryzysu. Doyle Lonnegan (Robert Shaw) jest groźnym gangsterem, przed którym drży całe Illinois. Pewnego dnia wysyła ...
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerch Filmers.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. OpenLoad, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.