player-online Zabójca idealny (2016) [Lektor PL] player-online
Zabójca idealny (2016) [Lektor PL]
what going on?
480p[Lektor]148 Views
Zabójca idealny (2016) [Lektor PL]

Zabójca idealny (2016) [Lektor PL]

tt4616250

The Perfect Weapon

Sep. 09, 2016USA, SwedenN/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Titus Paar
Director

Cast

Synopsis

Ameryka 2045. Państwo przybrało totalitarny charakter i jest rządzone przez bezwzględnego Dyrektora, który kontroluje wszelkie aspekty życia obywateli. Wszelkiej maści przeciwnicy władzy są natychmiast identyfikowani i szybko eliminowani przez rządowych zabójców. Condor należy do grona najlepszych tajnych agentów. Gdy jednak zlecona mu operacja wyeliminowania kolejnego przeciwnika rządu kończy się niepowodzeniem, on sam staje się celem dawnych kompanów. Ścigany, odkrywa, że był częścią specjalnego programu, w ramach którego uczyniono z niego zabójcę idealnego..

Zabójca idealny (2016) [Lektor PL]
Zabójca idealny (2016) [Lektor PL]
Original titleThe Perfect Weapon
IMDb Rating3.2 529 votes
TMDb Rating4.1 12 votes

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

*

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerch Filmers.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. OpenLoad, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.