what going on?
Full HD[Lektor]232 Views
Wybierz Player
Źródło 1
Źródło Streamonline

share on Facebook / Twitter / Google to unlock hidden content.

Roboty śmierci (1986) [Lektor PL]

Roboty śmierci (1986) [Lektor PL]

Mar. 21, 1986USAR
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Jim Wynorski
Director

Cast

Kelli Maroney isAlison Parks
Alison Parks
Russell Todd isRick Stanton
Rick Stanton
Karrie Emerson isLinda Stanton
Linda Stanton
Nick Segal isGreg Williams
Greg Williams
John Terlesky isMike Brennan
Mike Brennan
Suzee Slater isLeslie Todd
Leslie Todd
Paul Bartel isPaul Bland
Paul Bland
Mary Woronov isMary Bland
Mary Bland

Synopsis

Drobny złodziejaszek wybija szybę wystawową sklepu jubilerskiego i kradnie kosztowności. Nie ucieka daleko, gdyż zostaje złapany przez mechanicznego stróża i unieszkodliwiony. Ten pokaz filmowy został zorganizowany dla przyszłych pracowników nowoczesnego centrum handlowego Park Plaza Mall. Od tej pory trzy roboty, dobrze uzbrojone i połączone bezpośrednio z komputerem centralnym, będą czuwać nad bezpieczeństwem nowego ośrodka handlu. Przez pierwsze noce wszystko idzie zgodnie z założeniami konstruktorów, lecz którejś nocy gwałtowna burza i związane z nią wyładowania atmosferyczne zakłócają pracę głównego komputera. Następuje nieoczekiwane przeprogramowanie głównego komputera i jedna z maszyn zabija faceta kontrolującego cały system. Zmiennik podziela jego los. Teraz już przez nikogo nie pilnowane trzy potwory wyruszają na obchód ogromnego magazynu. Sklepikarze i klienci powoli opuszczają Park Plaza Mall. Tylko na zapleczu jednego ze sklepików grupa nastolatków urządza sobie prywatkę.

Roboty śmierci (1986) [Lektor PL]
Roboty śmierci (1986) [Lektor PL]
Roboty śmierci (1986) [Lektor PL]
Roboty śmierci (1986) [Lektor PL]
Original titleChopping Mall
IMDb Rating5.6 6,196 votes
TMDb Rating5.5 34 votes

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

*

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerch Filmers.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. OpenLoad, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.