what going on?
Full HD[Napisy PL]223 Views
Wybierz Player
Źródło 1
Źródło Streamonline

share on Facebook / Twitter / Google to unlock hidden content.

Rememory (2017) [Napisy PL]

Rememory (2017) [Napisy PL]

Sep. 08, 2017CanadaPG
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Fabuła dotyczy tajemniczego zabójstwa znanego naukowca Gordona Dunna, który dopiero co zdążył zaprezentować światu swój nowy wynalazek – urządzenie zdolne odtwarzać ludzkie wspomnienia. W pewnym momencie w domu wdowy po naukowcu zjawia się człowiek, który twierdzi, że znał Gordona. Z pomocą nowej maszyny zamierza rozwikłać zagadkę jego śmierci.

Rememory (2017) [Napisy PL]
Rememory (2017) [Napisy PL]
Rememory (2017) [Napisy PL]
Rememory (2017) [Napisy PL]
Original titleRememory
IMDb Rating6.3 3,863 votes
TMDb Rating6.4 40 votes

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

*

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerch Filmers.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. OpenLoad, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.