what going on?
Full HD[Lektor]67K Views
Wybierz Player
Zródło 1
Źródło 2
Źródło Streamonline

share on Facebook / Twitter / Google to unlock hidden content.

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003) [Lektor PL]

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003) [Lektor PL]

Jul. 09, 2003USA143 Min.PG-13
Your rating: 0
10 8 votes

Video trailer

Director

Director

Cast

Synopsis

Mamy XVIII wiek, słoneczne Karaiby. Pirat Jack Sparrow zdradzony przez swoją załogę, bez ukochanego statku, z pistoletem i jedną kulą oraz kapeluszem dociera do Port Royal. W nocy miasto zostaje zaatakowane przez kapitana Barbossę oraz jego załogę na legendarnym statku, „Czarnej Perle”. Porywa córkę gubernatora, Elizabeth Swann i odpływa w siną dal. W pogoń za dziewczyną wyrusza Will Turner, który jest zakochany w gubernatorskiej córce oraz Jack Sparrow, widzący własną korzyść w całej sprawie. Zadanie jednak nie jest wcale takie proste – nad kapitanem Barbossą i jego kamratami ciąży klątwa, która przy blasku księżyca zmienia piratów w chodzące, nieśmiertelne szkielety.

Original titlePirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
IMDb Rating8.0 864,925 votes
TMDb Rating7.4 5691 votes

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

*

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerch Filmers.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. OpenLoad, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.