what going on?
[Lektor]7K Views
Wybierz Player
Źródło 1
Źródło Streamonline

share on Facebook / Twitter / Google to unlock hidden content.

Nigdy w życiu! (2004) [PL]

Nigdy w życiu! (2004) [PL]

Feb. 13, 2004Poland100 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Judyta mieszka w Warszawie, jest żoną nieźle prosperującego biznesmena, ma dorastająca córkę. Poświęciła się rodzinie, prowadzi dom i wychowuje Tosię, coraz mocniej wkraczającą w okres młodzieńczego buntu. Nie pracuje zawodowo na pełnym etacie, ale związana jest z redakcją pewnego pisma dla kobiet, gdzie prowadzi dział kontaktów z czytelnikami, co polega na odpowiadaniu na listy dotykające najrozmaitszych spraw – od problemów z biurokracją po najbardziej intymne sprawy czytelniczek i czytelników.

Nigdy w życiu! (2004) [PL]
Nigdy w życiu! (2004) [PL]
Nigdy w życiu! (2004) [PL]
Original titleNigdy w życiu!
IMDb Rating5.4 818 votes
TMDb Rating5.3 6 votes

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

*

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerch Filmers.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. OpenLoad, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.