what going on?
Full HD[Lektor]287 Views
Wybierz Player
Źródło 1
Źródło Streamonline

share on Facebook / Twitter / Google to unlock hidden content.

Krzyk góry (2015) [Lektor PL]

Krzyk góry (2015) [Lektor PL]

Dec. 09, 2015China
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Chiny, lata 80. XX wieku. W górskiej wiosce dochodzi do tragicznego wypadku, którego ofiarą jest niedawno przybyły do miejscowości La Hong (Ailei Yu). Mężczyzna pozostawia po sobie głuchoniemą żonę (Yueting Lang) i dwójkę małych dzieci. Władze wioski nie chcą zawiadamiać o zdarzeniu policji. Postanawiają, że w ramach rekompensaty wdową ma zaopiekować się odpowiedzialny za śmierć jej męża młody Han Chong (Ziyi Wang). Wkrótce między nim a kobietą rodzi się gorące uczucie.

Krzyk góry (2015) [Lektor PL]
Krzyk góry (2015) [Lektor PL]
Krzyk góry (2015) [Lektor PL]
Krzyk góry (2015) [Lektor PL]
Original title喊山
IMDb Rating7.2 218 votes
TMDb Rating5 1 votes

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

*

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerch Filmers.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. OpenLoad, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.