what going on?
Full HD[Lektor]2K Views
Wybierz Player
Zródło 1
Źródło Streamonline

share on Facebook / Twitter / Google to unlock hidden content.

Botoks (2017)[PL]

Botoks (2017)[PL]

Sep. 29, 2017Poland
Your rating: 0
1 2 votes

Video trailer

Synopsis

Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem . Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem , który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka , sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.
Botoks 2017
Botoks film,
Botoks zalukaj,
Botoks cda,
Botoks 2017 cda
Botoks 2017 online pl
Botoks online 2017
Botoks online caly film
Botoks pobierz
Botoks Napisy
Botoks download
Botoks online
Botoks download
Botoks pobierz
Botoks zalukaj
Botoks cda
Botoks Napisy
Botoks torrenty
Botoks torrent
Botoks torrenty pl
Botoks kino
Botoks avi Napisy
Botoks avi
Botoks Napisy avi
Botoks obejrzeć
Botoks cały film
Botoks film
Botoks film pl
Botoks film download avi
Botoks film Napisy
Botoks film pl cda

Original titleBotoks
IMDb Rating2.4 296 votes

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

*

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerch Filmers.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. OpenLoad, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.